diumenge, 7 d’abril de 2019

RESULTATS SEGONA CURSA SOLIDÀRIA DE SABADELL


C1
 1
JOAN
FERNANDEZ BALSELLS
1:12:20
 2
Enric
Sala
1:14:50
 3
Fernando
Márquez Pozo
1:16:00
 4
Sergi
Fernàndez Baldellou
1:24:43
 5
Jordi
Deu
1:38:52
 6
Xavier
Ruiz Carreras
2:54:00

Marc
Pérez
Abandona

Roberto
Mourelle Varela
No surt

C2
 1
Jordi
Mujal Colell
0:53:20
 2
Maurici
Rabella Fernàndez
0:59:20
 3
Àlex
López
1:01:30
 4
Germán
Abril
1:03:25
 5
JORDI
BAUSÀ LLECHA
1:16:46
 6
Nil
Gutierrez
1:32:22
 7
Hanneke
Heikoop
1:35:20
 8
ENRIC
MIQUEL HASLER
1:42:23
 9
Laura
Gutierrez
1:48:00
 10
Elisenda
Fernández
1:54:10
 11
Begonya
Almor
2:04:10
 12
alicia
bofarull castro
2:05:05
 13
alex
sanchez sebastian
2:05:31
 14
Marta
Huguet Petit
2:49:00
 15
MERCÈ
REIG HUGUET
2:49:00

Àlex
Catalan
Abandona

Jordi
Terrés Martínez
No surt

C3
 1
Nuria
 Bartomeu Pons
0:43:15
 2
Max
Franch
0:43:47
 3
Susana
Serrano
0:47:33
 4
Laia
Abril
0:48:33
 5
Oriol
Abril
0:48:33
 6
Sam
Vanrell gorina
1:01:12
 7
María
Gorina Vanrell
1:01:12
 8
Oscar
Couso
1:07:25
 9
Ivan
Torres
1:07:25
 10
Rafa
López Bodelón
1:08:40
 11
Jezabel
Cuadrado Albarracin
1:08:40
 12
Noelia
Cuadrado Albarracin
1:08:40
 13
Javier
Rodriguez Juarez
1:08:40
 14
Mireia
Rodriguez Cuadrado
1:08:40
 15
Haitam
Bennadi
1:08:40
 16
Judith
Garrido
1:08:50
 17
Aron
Utrero
1:08:50
 18
Guillem
Redon
1:17:15
 19
Pol
Noguera
1:17:15
 20
Eric
Price
1:20:00
 21
Pol
Alvárez
1:20:00
 22
Ashe
Vives
1:23:05
 23
Lidia
Torres Juan
1:25:36
 24
Mónica
Mas Manchón
1:25:36
 25
ÓSCAR
SALVADOR HERNÁNDEZ
1:25:36
 26
Albert
Llaveria
1:25:36
 27
Alejandro
Rubio
1:26:30
 28
Olga
Martines solano
1:29:54
 29
Aran
Perera martinez
1:29:54
 30
Marta
Perera martinez
1:29:54
 31
Coloma
Moreno-Quiroga
1:35:20
 32
Joe
Cordon
1:35:20
 33
Biel
Serra
1:47:50
 34
Sergi
Garriga
1:47:50
 35
Gemma
Cazorla
1:47:50
 36
Glòria
Garriga
1:47:50
 37
Abril
Serra
1:47:50
 38
PAU
HERRERO MULET
1:58:38
 39
ONA
HERRERO MULET
1:58:38
 40
Aitana
Vives
1:58:40

Clàudia
Luque Portero
No surt

Nora
Luque Portero
No surt

Francesc
Luque López
No surt

Sara
Prat Fernandez
No surt

C4
 1
Neus
Lamolla Bartomeu
0:30:39
 2
Anna
Vargas
0:32:12
 3
Isaac
Mujal Faure
0:32:50
 4
ROC
BAUSÀ GINESTI
0:33:16
 5
BERTA
DEL BAS HINOJO
0:34:55
 6
MARINA
DEL BAS RAMÍREZ
0:34:55
 7
Jana
Lamolla Bartomeu
0:35:27
 8
Arnau
Vargas
0:35:30
 9
Enzo
Mejia dessaint
0:38:06
 10
Samuel
Rosés Cano
0:39:30
 11
Rafa
Moulinas
0:39:30
 12
Ivet
Clusa
0:40:35
 13
Martí
Solsona
0:40:35
 14
GAL·LA
REQUENA BOQUERA
0:40:40
 15
Adela
Schorlemmer Sanjust
0:40:40
 16
Fiona
Schorlemmer Sanjust
0:40:40
 17
Lea
Vizcaia Renteria
0:40:40
 18
Marc
Garcia Vazquez
0:46:00
 19
Àlex
Boira
0:48:52
 20
Marc
Granda
0:49:50
 21
Pol
Boira
0:50:02
 22
ORIOL
CATÀ CUADRADO
0:56:50
 23
JÀNIA
CATÀ CUADRADO
0:56:50
 24
Maria
Àngles Caelles
1:00:52
 25
Ginebra
Vallbè Bretones
1:02:10

CLAUDIA
REQUENA BOQUERA
No surt